-DUjz4l7 ks

19 травня 2017 року відбулась подія, на яку всі так довго чекали, лекція в рамках проекту "School of Leadership" і вона не залишила байдужим жодного з присутніх.
Всіми улюблений незмінний лектор Артем Ключніков в черговий раз дещо парадоксально трансформував вечір п'ятниці у заряд енергії, мотивації, наштовхнув кожного на роздуми та нові ідеї.
Рівень та якість лекції, увага та небайдужість слухачів, майстерність подання інформації разом гармонічно стали єдиною структурою, механізмом, генеруючим неймовірну кількість думок та ідей у кожного з присутніх.
Наші дорогі гості, засновник Universum Clinic Денис Богомолов та директор асистуючої медичної компанії Savitar Group Юлія Сокур своїми блискучими виступами вдало доповнили та логічно продовжили лекцію Артема Ключнікова. Основною ціллю цих виступів було познайомити студентів з роботою в медичних компаніях, котрі активно співпрацюють з закордонними структурами та людьми різноманітних професій. Постійний гість Джеферсон Крейн, лікар з США, приємно вразив нас збіркою медичної літератури MKSAP 15, якою люб'язно поділився зі всіми бажаючими.

Послухати про лідерство до Києва приїхали наші колеги - представники UMSA-Vinnytsia та UMSA=Chernivtsi. Опісля присутні покуштували тематично оздоблені пряники ручної роботи.

Лекцію сміливо можемо назвати однією з найкращих в рамках проекту, спираючись на якісне та продуктивне насичення трьох годин в аудиторії університету.
Недарма Денис Богомолов назвав слухачів обраними, після такої кількості дійсно ефективних та захопливих лекцій про лідерство, специфічного "відбору" в безчисленних критеріях поважаючого себе, успішного студента-медика та майбутнього справжнього лікаря.

#UMSA #SCOME #SchoolofLeadership

 c8Oa3s2InM4  
mABhOnGvwGQ
 HPk3Js9ev Y
 
bgNXn20OJ s
 hhGYUS-0o3k  
2D3QCWzKXAA