yQXs2FKTP4g

27 квітня - 1 травня 2017 року в м.Прага, Чехія пройшов інтернаціональний тренінг, орієнтований на роботу з професійними та дослідницькими обмінами PRET & TNT Prague 2017.
На тренінгу була присутня локальний координатор комітету професійних обмінів (LEO) UMSA - Vinnytsia Pirogov, Maria Kasyanchik.
Даний захід був відкритий як і для LEO з досвідом, так і для всіх, хто тільки почав працювати в даному комітеті. В PRET&TNT Prague 2017 взяли участь близько 70 учасників більше ніж з 40 країн.Тренери та організатори підготували воркшопи та лекції для кращого розуміння принципів роботи комітету, дали можливість навчитись вирішувати проблеми, які виникають під час обмінів та покращать їх академічну якість.Такий захід відкриває можливості зустрітись з LEO та NEO інших країн, обмінятись досвідом та майбутніми планами.
Перший день був присвячений основами роботи LEO та головним періодам в роботі даного комітету (ABC of Exchanges), обговоренню, яким має бути ідеальний NEO та LEO (Perfect Exchange Officer), лекція та робота в групах на тему :"Громадське здоров'я на обмінах" (Global Health in Exchanges), а також проведені симуляції та пророблені проблематичні ситуації з метою пропрацювати питання етики, які виникають під час обмінів (Ethics).
Другий день був присвячений міжкультурному обміну. Було проведену наступні лекції та тренінги: Intercultural Learning, Conflict Management, Migrants Health.
Третій день почався з роботи над вирішенням проблематичних ситуацій, які можуть виникнути під час обмінів, після чого кожна група знімала промо-ролик про обміни, було проведено тренінг "Як ефективно передавати свою посаду наступному LEO".
Після обіду відбувся тренінг "Як покращити академічну якість обмінів на локальному рівні"(Raise my AQ locally), також лекція на тему " Визнання статусу асоціації та обмінів на рівні держави та університетів " та воркшоп по маркетингу NMO-UMSA (Advocacy, Recognition Marketing my NMO),і під кінець тренінг по розробці та постановці майбутніх планів (Future goals).
На останній день проводились воркшопи: Presentaion Skills, Communication, Problem Solving, Time Management, також відбулась відкрита дискусія про ситуацію на Середньому Сході з представниками IFMSA з Лівану, Сирії та Йорданії.
Брати участь в таких тренінгах дуже важливо за низки наступних причин:
- можна здобути багато нових навичок як і для роботи в комітеті обмінів,так і персональних (Lеadership),ознайомитись з роботою організації на міжнародному рівні;
- отримати знання, що допоможуть вирішити проблеми поки що молодого комітету SCOPE в Україні, дізнатись про досвід представників інших країн, як вони справлялись з тими чи іншими проблемами, які виникали на шляху їх розвитку;
- беручи участь в таких заходах, ми показуємо, що UMSA активна на міжнародній арені, що сприяє визнанню нашої організації. Надалі наші проекти зможуть заручитись фінансовою підтримкою з боку IFMSA, а також ми матимемо можливість збільшити кількістю місць для професійних та наукових обмінів;
- отримати заряд натхнення та мотивації ;
- зав'язати дружбу зі студентами-медиками з усього світу !

#UMSA #SCOPE #PRET_TNT

 3iA2Ie1mYUU  
KEhy2 y8S2w
 QS1UbNsYDt8
 9mnohoiA6Uc  W8 CYV9y7D8  X7asDqq3Uzg