uBYHOYlQoqI

Зовсім нещодавно делегація студентів-медиків з різних областей України повернулась з Берліну, куди вони змогли потрапити за програмою молодіжного обміну.

Учасниками програми стали 14 хлопців та дівчат, які є активними членами UMSA. Вони поїхали до столиці Німеччини представляти нашу країну, щоб розповісти про наші дивовижні традиції, показати, яка в нас енергійна та амбіційна молодь, ознайомити з нашою кухнею та дати загальне уявлення про Україну.

Програма молодіжного обміну відбувалася в період з 15 по 30 березня. За ці два тижні учасники мали змогу насолодитися культурою міста, отримати навички неформальної освіти, а також познайомитися із студентами-медиками з однієї з передових країн світу - Німеччини.

Як розповідають делегати, кожен день подорожі був розписаний, тому весь цей час було чим зайнятись. Зазвичай, у першій половині проводились тренінги, присвячені неформальній освіті, які виявили корисними навіть у медичній практиці. Після тренінгів організовувались екскурсії по визначним місцям та музеям, що додавало ще більшого інтересу поїздці.

Крім цього, нашим студентам вдалося зустрітися з представниками BVMD, відвідати клініку Шаріте, Музей медицини, відділення Паліативної медицини, а також побувати на екскурсії по корпусах університету Шаріте.

Зі слів хлопців та дівчат, яким пощастило стати учасниками молодіжного обміну, два тижні в середовищі освічених та активних студентів зі всієї країни заряджають енергією, тому побажання для всіх студентів: більше працюйте над собою, рухайтесь вперед, а також будьте активними учасниками UMSA та з'їздіть на обміни!

#UMSA #Berlin #IFMSA #BVMD #Germany

 9mnohoiA6Uc  
p7ZQYVd6y0E
 3vbU wlBSe0