5

29 березня у одному із торгівельних центрів міста Чернівці команда UMSA Chernivtsi провела акцію "Перевір свою домашню аптечку" 

Студенти наголошували на важливості уважного ставлення до своєї домашньої аптечки, адже ліки, у яких закінчився термін придатності, або за наявності порушень умов зберігання можуть не лише не подіяти, а й найшкодити здоров‘ю. Жителі міста отримали відповіді на питання, чому важливо приймати медикаменти лише за призначенням лікаря, та чому в жодному разі не можна приймати самостійно антибіотики.

Важливо також не розгубитися у разі виникнення непередбачуваної ситуації і зробити необхідне - це може не тільки запобігти тяжким наслідкам побутових травм чи травм внаслідок дорожніх аварій, а й врятувати життя.

Захід проводився в ігровій формі, всі охочі могли вкинути подушки, що позначають лікарські препарати, до величезної аптечки - якщо вибраний препарат має бути в аптечці, він там залишиться, а якщо ні, аптечка його «викине».

Також студенти пояснювали важливість вміння надати домедичну допомогу кожним громадянином, адже більшість смертей внаслідок непередбачуваних ситуацій стається до приїзду бригади швидкої медичної допомоги.

 

  

 2  3 2  4