3Протягом трьох тижнів, учасники вивчили основні теми загальної та спеціальної онкології, працювали над науковою роботою, відточували навички спілкування з пацієнтами, пропедевтику, асистували на операціях, вчились розбирати та малювати КТ знімки. 

За цей час було розроблено та виконано 12 наукових робіт та розглянуто 12 основних тем онкології, учасники асистували більш ніж на 60 операціях та оглянули близько 3 сотень пацієнтів, відвідали конференцію та влаштували дві свої на базі кафедри де базувалася школа. На першому тижні студенти відвідали курс з малоінвазивних маніпуляцій в онкології. Декілька студентів отримало міжнародні сертифікаті GSP. Школа Онкології тричі проводила брейн-ринг з онкології та хірургії та близько 20 клінічних кейсів.У курсі прийняли участь 17 студентів: 13 з них є студентами ДМА, 2 — НМУ ім. А. Богомольця, 1 студентка з Румунії та 1 студент з Туреччини. Щодня всі учасники отримували бали за наукову частину, теорію, відповіді на питання, асистування на операціях та роботу з інформаційними ресурсами. В результаті був сформований рейтинг, за яким, кращий студент отримав грант на участь в "Ukrainian Breast Meeting 2018".

Щодо результатів найкращої п’ятірки учнів школи, переможцем з результатом 2887 балів з 3000 можливих став студент 5-го курсу НМУ ім. А. Богомольця — Романовський Богдан, який отримує грант на участь у конференції Ukrainian Breast Meeting 2018. Друге місце — Васковець Неля 2447 балів, третє — Кащенко Оксани 2359 балів, четверте — Сокол Юлія 2340 балів, п'яте — Тітенко Анастасія 2299 балів. Також варто відмітити студентку 3 курсу Ткаченко Наталію, наукова робота якої одноголосно була оцінено найвище серед учасників Другої Літньої Школи Онкології.

Організатори Другої літньої школи онкології виносять щіру подяку усім, хто брав участь у житті школи на протязі цих трьох незабутніх тижнів!

 

 

  

 5  1  4