UKRAINIAN MEDICAL

STUDENTS' ASSOCIATION

VI Національна асамблея UMSA

Обложка

VI Національна асамблея Української студентської медичної асоціації відбулася 28-30 квітня у місті Вінниця на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Триденний захід зібрав понад 160 членів локальних представництв з усіх куточків України.

Результати Під час заходу відбулися засідання всіх комітетів організації, ключові позиції роботи яких були обговорені кожним представництвом на NMO-hour. Розроблені в ході засідань положення були винесені на дискусію та голосування під час пленарних сесій. Дізнайтеся детальніше про ключові затверджені зміни.
Розклад Дізнайтеся, що, де та коли мало місце під час VI Національної асамблеї Української студентської медичної асоціації
Лекції На Асамблею були запрошені чотири досвідчені в своїх галузях лекторів, що розкривали різноманітні теми у кожен із днів конференції. Ви можете знайти більше інформації про лекторів та переглянути відео лекцій за посиланням.
Фото Кожен із днів Асамблеї був неймовірно насиченим на події. Зануртеся у атмосферу Асамблеї, переглянувши фото з події. Фотограф – Ольга Мотузенко.

Schedule

Dmytro Samofalov

Принципи та стратегії надання медичної допомоги при політравмі суттєво змінювались протягом останнього століття. Лікування таких пацієнтів ще 30 років тому полягало у першочерговому виправленні усіх суто хірургічних проблем, в той час як сьогоденний принцип «damage control» розпочинається з корекції фізіологічних параметрів пацієнта. Що спричинило такі зміни? Чи знаєте Ви, що входить до «летальної тріади» при травмі й чому? Якими мають бути дії лікаря у приймальному відділенні? Чим відрізняється лікування політравми в дітей від лікування дорослих?

На всі ці й інші запитання шукайте відповідь у лекції Дмитра Самофалова «Damage control у лікуванні політравми у дітей».

Переглянути лекцію

Valeriy Ivanov

Фібриляція передсердь є частим порушенням ритму серця, на фоні якого значно зростає ризик розвитку інсульту та серцевої недостатності. В даній лекції розглянуто сучасні класифікації, етіологічні чинники, механізми розвитку фібриляції передсердь згідно з рекомендаціями Європейського та Українського товариств кардіологів, а також приділено особливу увагу діагностиці та визначенню первинної тактики лікування й оцінці тромботичного та геморагічного ризику у хворих із цією патологією.

Дізнайтеся більше, переглянувши лекцію доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри терапії №1 ВНМУ ім. М.І. Пирогова Валерія Павловича Іванова «Сучасні аспекти ведення хворих з фібриляцією передсердь».

Андрій Гонковський

Соціальні мережі стрімко увірвалися в наше життя й продовжують займати все більш вагоме місце в щоденній рутині. Сьогодні вже складно уявити собі бізнес, в якого немає сайту або сторінки в соц. мережах. На одному рівні з бізнесом, будь-які соціальні ініціативи потребують грамотної SMM-стратегії, яка виділить саме Вашу ідею з-поміж сотень інших та донесе її до потрібної цільової аудиторії.

Чому один й той самий пост є популярним у Facebook й має дуже низьке охоплення в Instagram? Що таке «SMM-стратегії», які вони бувають? На ці та інші питання шукайте відповіді у лекції засновника та керівника SMM-агенції Андрія Гонковського «SMM-технології: інструкція з використання».

Частина перша

Частина друга

Ulana Suprun

Надихаюча зустріч виконуючої обов’язки Міністра охорони здоров’я України пані Уляни Супрун із учасниками Асамблеї була присвячена трансформації системи охорони здоров’я та медичної освіти. Під час виступу пані Супрун розказала про етапи впровадження медичної реформи та роль студентів-медиків у цьому процесі, а також відповіла на запитання, що цікавили слухачів. Багатообіцяючою для УМСА була заява пані Супрун про готовність співпрацювати із нашою організацією у цілому ряді напрямків. Дізнайтеся більше про етапи впровадження реформи та зміни, що очікують на студентів-медиків, із відео бесіди.

Частина перша