UKRAINIAN MEDICAL

STUDENTS' ASSOCIATION

ІІІ Національна асамблея

iii-nga

17-18 жовтня 2015 року в НМУ імені О.О. Богомольця відбулася генеральна асамблея Всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків (UMSA). У заході взяли участь лідери студентського самоврядування зі всіх вищих медичних навчальних закладів України.

З’їзд відкрив голова всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків Гарік Мелкумян, який підсумував роботу організації за минулий рік, та наголосив на цілях, які ставить перед собою організація. З цього року UMSA об’єднує всі вищі медичні навчальні заклади України, включаючи Луганський та Донецький медичні ВНЗ.

Від імені НМУ імені О.О. Богомольця учасників та гостей асамблеї привітав директор інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця Кучин Ю.Л., наголосивши на змінах у післядипломній медичній освіті, та запросив до навчання найкращих випускників зі всієї України.

Президент Української федерації роботодавців у сфері охорони здоров’я Загородній В.В. висловив свою готовність підтримувати студентів щодо відміни 3-х річного відпрацювання, підкресливши, що сьогодні це є абсолютною не справедливістю та дискримінацією випускників медичних ВНЗ.

HR-Директор корпорації «ЮРІЯ-ФАРМ» І.В. Найда у своєму виступі акцентував увагу на особистих якостях, якими повинен володіти лікар як спеціаліст, призвав майбутніх лікарів чітко ставити перед собою мету та досягати її. Ігор Володимирович порадив не зупинятися в пошуках себе, адже студенти – це майбутнє медицини. Ігор Володимирович отримав подяку від імені Всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків за вагомий вклад у розвиток організації та Всеукраїнський проект «Медичний Волонтер»

Заступник голови Всеукраїнського лікарського товариства Надутий К.О. підкреслив важливість участі студентів у процесах реформування галузі охорони здоров’я, необхідність постійного розвитку та закликав долучатися до організації молодіжного крила ВУЛТ.

Учасників з’їзду також привітав голова Національної молодіжної ради України, Колобов Андрій. Андрій підтримав всі ініціативи медиків, та готовий долучитися до їх реалізації.

На засіданні студентські лідери з 15-ти вищих медичних навчальних закладів презентували свої проекти. Було прийнято рішення продовжити реалізацію проекту «Медичний волонтер» та досягнуто домовленостей про консолідацію зусиль та співпрацю в межах єдиного алгоритму цього проекту.

Віце-президент UMSA з міжнародних зв’язків Володимир Смоланка запросив учасників Асамблеї до участі у Генеральній Асамблеї IFMSA і розповів про можливості долучення членів UMSA до міжнародних проектів, а Національний координатор обмінів UMSA Аліна Ваколюк розповіла про нові можливості обмінів для студентства нашої країни. Зокрема, для студентів доступні близько 30 контрактів на обміни у 17 країнах світу.

Студенти-медики з усієї країни обговорили також проблему 3-х річного відпрацювання, та доручили робочій групі підготувати конкретні пропозиції до МОЗ та звернення до Прем’єр-міністра України.

18 жовтня було проведено UMSAstartup в просторі MediaHub. Запрошені гості поділилися своїм досвідом в просуванні проектів та ідей. Як привабити інвестиції в проект? Як завоювати довіру в суспільстві? З чого починати? На всі ці запитання і більше учасники заходу отримали відповіді.

Керуючий партнер компанії Axiline, selfmade бізнесмен, засновник проекту Upgrade Андрій Клименко відкрив зовсім інше бачення медицини в сучасному світі. Медицина як бізнес. Бери на себе відповідальність і постійно розвивайся. Саморозвиток-це все.

Автор ідеї фонду Tabletochki , PR-менеджер Ольга Кудиненко про просування не комерційних благодійних проектів. Головне ідея та реклама. Готова підтримати стажування інтернів та молодих лікарів за напрямком онкогематологія закордоном в кращих клініках світу.

Голова донорського проекту СвіжаКров Валентин Десятник про проблеми донорства в Україні.Чистий майданчик для свіжих ідей. Розповів на прикладі власного виступу як правильно презентувати свою ідею.

Дякуємо всім хто був! До нових зустрічей!