Це, мабуть, одна з небагатьох фотографій з мого обміну, де я за роботою (хоча я не пропустила жодного дня). Просто коли дійсно поглинений в процес, залишається мало часу на фото. Чесно скажу, я потрапила не на те дослідження, на яке я хотіла. Це був в якійсь мірі рандом, і я вважаю, що мені пощастило. Свою програму я проходила на базі Public Health Regulation Department (Департамент громадського здоров’я) під керівництвом Dr. Maya Podesta при Міністерстві охорони здоров’я Мальти. Ходили на зустрічі з керівниками підрозділів, вони розповідали про суть їхньої роботи, функції та взаємодія між ланками в межах Міністерства охорони здоров’я та з іншими урядовими структурами.
Одним з найбільш пізнавальних для мене був візит в Infectious Control Unit Mater Dei Hospital (Відділення інфекційного контролю Клініки Матер Дей) і їх політика в напрямку боротьби з антибіотикорезистентністю. Крім того, дуже цікавими були зустрічі з представниками Medical Specialists Accreditation Committee, Social Determinants of Health.

Проекти, в яких я брала безпосередню участь, це – Food Safety Strategy (Стратегія безпечного харчування), Trends in E-cigarettes use (Тренди у використанні електронних цигарок) .
Я формувала анкети, робила огляди літератури, – вважаю цей досвід безцінним, так як це дало мені можливість подивитися під новим кутом на роль системи охорони здоров’я в профілактиці захворюваності населення і зрозуміла наскільки важливою є робота кожної її складової.

Але цей обмін я вважаю неймовірним досвідом не тільки через можливість розвинути професійний потенціал, а також через шанс пізнати людей і їхню культуру. Але про це в наступному пості.
Спасибі величезне за такий безцінний досвід UMSA, MMSA та звичайно IFMSA!